Zaman ne çabuk geçiyor! Minik bebeğinizin yuvaya başlama zamanı gelmiş bile. “Çocuğumu ne zaman yuvaya vermeliyim? Onun için nasıl bir yuva seçmeliyim?” Bu sorular sorun olmaya başladı, değil mi?

Yuvanın fiziki yapısı, sosyal aktiviteleri, çocuğun yaratıcılığını geliştirme konusunda uygulanan metotlar ve materyaller, psikolojik danışmanlık ve rehberlik hizmetleri, branş dersleri, yuva öğretmenlerinin yeterliliği, temizlik, düzen gibi pek çok konu, yuva seçme konusunda aileleri düşündürmekte ve etkilemektedir. Tüm bunlar değerlendirilirken unutulmaması gereken, çocuğun psikolojik ve zihinsel özellikleridir. Bazı çocuklar kendilerini ifade etmekte zorlanabilir, bazıları dikkat sorunları yaşayabilir; kiminin yaratıcılığı ön plandadır, kimisi sanata ilgi duymaktadır...
 
İşte biz Tırtıl Çocuk Evi olarak, çocukların farklı birer birey olduklarını göz önünde bulunduruyor, uyguladığımız branş dersleri, yaş gruplarına uygun eğitim programları ve sosyal aktiviteler ile mevcut yeteneklerini ön plana çıkarıyor, sevgimiz ile onların geleceğe tırmanmalarını kolaylaştırmaya çalışıyoruz.
 
Tırtıl Etüt Eğitim Merkezi
www.tirtilegitimkurumlari.com