Yuvamız...

Zaman ne çabuk geçiyor! Minik bebeğinizin yuvaya başlama zamanı gelmiş bile. “Çocuğumu ne zaman yuvaya vermeliyim? Onun için nasıl bir yuva seçmeliyim?” Bu sorular sorun olmaya başladı, değil mi?

devamı »

Eğitim

Tırtıl Çocuk Evi olarak, çocukların farklı birer birey oldukları (yaratıcılıklarının, sanata olan ilgilerinin, spora yatkınlıklarının farklı olduğu, vb) göz önünde bulundurulmaktadır.

devamı »

Etkinlikler

Tırtıl Çocuk Evi’nde ders programı olarak Milli Eğitim Bakanlığınca onaylanan eğitim programları uygulanmaktadır.

devamı »

Çocuk Grupları

Yuvamızda çocuklarımızı yaş gruplarına göre “Oyun Grubu”, “Küçük Grup”“Orta Grup” ve“Büyük Grup” olmak üzere 4 gruba ayırmaktayız.

devamı»

Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S)

Kayıt için neler gerekli?

Bir haftalık uyum döneminden sonra, ödemeniz ile birlikte, Tırtıl Çocuk Evi Başvuru Formu’ nu doldurup ileterek kaydınız kesinleşmiş olur.

devamı »

Haberler & Etkinlikler

 • 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlu Olsun

  23 Nisan 1920, Türk milletinin iradesini temsil eden Birinci Büyük Millet Meclisi’nin açıldığı ve Türk halkının egemenliğini ilân ettiği tarihtir.

  Atatürk, 23 Nisan 1924'te '23 Nisan' gününün bayram olarak kutlanmasına karar vermiştir. Bu tarihten 5 yıl sonra 23 Nisan 1929’da Atatürk bu bayramı çocuklara armağan etmiştir ve 23 Nisan ilk defa 1929 yılında Çocuk Bayramı olarak da kutlanmaya başlanmıştır. >>

 • 2015-2016 Kayıt Koşulları .

  2015-2016 Kayıt Koşulları için tıklayınız >>>

 • Branş Dersleri & Sınıf Etkinlikleri.

  Uygulanan eğitici-öğretici eğitim programları, çocukların mevcut yeteneklerini ön plana çıkarmak, onların kültürel gelişimlerine katkı sağlamak, fikir sahibi yapmak amacı ile Müzik, Perküsyon, Bale, Drama, İngilizce, Satranç, Kukla/Tiyatro/Sinema ve Gezi gibi branş dersleri ile renklendirilmektedir.

Tüm haber ve etkinlikler için tıklayınız »

Tırtıl Eğitim Kurumları'nı facebook üzerinden aktif olarak takip edebilirsiniz.